Regulamin konkursu na najładniejszego pierniczka

 1. Konkurs jest organizowany przez blog Bilikid (Paulina Tarachowicz).
 2. Nagrodami w konkursie jest ufundowany przez sklep internetowy Children’s English Books jeden zestaw trzech książek świątecznych wydawnictwa Usborne.
 3. Aby wziąć udział w konkursie, należy w komentarzu umieścić zdjęcie własnoręcznie zrobionego pierniczka.
 4. Nagrodzona zostanie jedna osoba, której pierniczek w ocenie autorki bloga Bilikid, jest najładniejszy.
 5. Nagroda zostanie dostarczona do zwycięzcy na terenie Polski na koszt organizatora konkursu i w sposób wybrany przez niego.
 6. Udział w konkursie jest bezpłatny.
 7. Udział w konkursie mogą wziąć tylko osoby pełnoletnie.
 8. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dostępnych na profilu Facebookowym w celu wyłonienia zwycięzcy, nawiązania z nim kontaktu oraz dostarczenia nagrody. Administratorem danych osobowych jest autorka bloga Bilikid – Paulina Tarachowicz. Uczestnik konkursu ma prawo do wglądu, poprawienia i usunięcia danych osobowych zebranych przez organizatora konkursu.
 9. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na publikację imienia i nazwiska zwycięzcy na profilu Bilikid na Facebooku: https://www.facebook.com/bilikidpl/
 10. W przypadku braku kontaktu zwrotnego ze strony zwycięzcy w terminie do 5 dni roboczych, licząc od dnia ogłoszenia wyników, zastrzegam sobie prawo do wyłonienia innego zwycięzcy.
 11. Konkurs trwa od momentu publikacji postu na fanpage facebookowym Bilikid od 12 grudnia 2017 roku do 19 grudnia 2017 do godziny 23:59 czasu polskiego.
 12. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na blogu w ciągu 3 dni od jego zakończenia.