Regulamin konkursu „Colours and Space Snap”

 1. Konkurs jest organizowany przez blog Bilikid (Paulina Tarachowicz).
 2. Nagrodami w konkursie są ufundowane przez sklep Children’s English Books gry: „Colours Snap” oraz „Space Snap”
 3. Aby wziąć udział w konkursie, należy polubić post konkursowy oraz napisać w komentarzu pod postem konkursowym jakie są sposoby na wykorzystanie angielskiego w podróży, na wakacyjnych wyjazdach, czy po prostu poza domem.
  Do komentarza należy dodać specjalne oznaczenia: #colours lub #space – w zależności, od tego, którą grę uczestnik chce wygrać dla swojego dziecka.
 4. Nagrodzone zostaną 2 osoby, których odpowiedzi w ocenie autorki bloga Bilikid są  najciekawsze.
 5. Nagrody zostaną dostarczone do zwycięzcy na terenie Polski na koszt organizatora konkursu i w sposób wybrany przez niego.
 6. Udział w konkursie jest bezpłatny.
 7. Udział w konkursie mogą wziąć tylko osoby pełnoletnie.
 8. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dostępnych na profilu Facebookowym w celu wyłonienia zwycięzcy, nawiązania z nim kontaktu oraz dostarczenia nagrody. Administratorem danych osobowych jest autorka bloga Bilikid – Paulina Tarachowicz. Uczestnik konkursu ma prawo do wglądu, poprawienia i usunięcia danych osobowych zebranych przez organizatora konkursu.
 9. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na publikację imienia i nazwiska zwycięzcy na profilu Bilikid na Facebooku: https://www.facebook.com/bilikidpl/
 10. W przypadku braku kontaktu zwrotnego ze strony zwycięzcy w terminie do 5 dni roboczych, licząc od dnia ogłoszenia wyników, zastrzegam sobie prawo do wyłonienia innego zwycięzcy.
 11. Konkurs trwa od momentu publikacji posta na fanpage facebookowym Bilikid od 28.06.2017 do 04.07.2017 do godziny 23:59 czasu polskiego.
 12. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na blogu w ciągu 3 dni od jego zakończenia.