o mnie

W_MMM4703itaj!
Nazywam się Paulina Tarachowicz. To ja piszę bilikid.pl – obecnie najpopularniejszy polski blog , który w praktyczny sposób doradza jak wspierać dziecko w nauce angielskiego w domu.

Od 2015 roku jestem mamą. Mam dwóch synków, których od urodzenia, a właściwie od poczęcia, staram się przygotować i nauczyć komunikowacji w dwóch językach: naszym ojczystym polskim oraz w języku angielskim.

Jestem takim rodzicem jak Ty! Mam masę pomysłów, lubię spędzać czas ze swoimi dziećmi, ale czasem jestem zmęczona i zniechęcona. Robię błędy i ciągle wraz z moimi dziećmi uczę się miłości, wychowania i angielskiego!
O tym właśnie piszę na BILIKID.

 

Jeśli interesuje Cię więcej informacji o mnie i masz czas na czytanie to proszę:

Ukończyłam dwuprzedmiotowe studia dzienne (pedagogikę z językiem angielskim) na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Na co dzień pracuję w szkole podstawowej i uczę dzieci języka angielskiego. Od uczniów zaś uczę się radości i szczerości.
W moim słowniku nie ma miejsca na słowo nuda. Jestem bardzo kreatywna, prawie codziennie coś wymyślam, najczęściej nowe sposoby pracy językowej z dzieciakami. W wychowaniu i pracy z dziećmi kieruję się pedagogiką Księdza Bosko. W moim doświadczeniu zawodowym znajduje się praca w prywatnej szkole językowej, w szkole publicznej, a nawet epizod w branży związanej z automatyką i robotyką.

Jestem autorką publikacji o tematyce nauczania języka angielskiego dzieci w ogólnopolskiej prasie (szczegóły w zakładce współpraca). Nie umiem języka angielskiego perfekcyjnie i otwarcie się do tego przyznaję. Nieustannie się rozwijam, szkolę, uczę się z własnymi dziećmi. Jestem bardzo dobra w pracy z małymi dziećmi i młodszymi nastolatkami. Mam wrażenie, że biorę udział w niekończącym się eksperymencie niemożliwego wydłużenia doby… ale udało się to polubić i nie narzekać.