Bilikid na YouTube – vlog „Jak nauczyć swoje dziecko angielskiego”

Po ponad 4 latach tworzenia Bilikid, wreszcie dotarliśmy do punktu, w którym odważyliśmy się stworzyć nasz kanał na YouTube „Jak nauczyć swoje dziecko angielskiego?”. Nie przyszło nam to tak łatwo, jakby mogło się wydawać. Z zamiarem stworzenia vloga nosiliśmy się już od dawna. Jak możesz się domyślać, zrobienie tego z głową, w jakości jakiej się nie powstydzimy wymaga czasu, a na nadmiar tegoż nie narzekamy. Zaczęliśmy od burzy mózgów, w pierwszej wersji dwóch (czyli mojego i Filipa), by później nasze przemyślenia zweryfikować z oczekiwaniami Odbiorców. Zapytaliśmy we wszelkich miejscach w sieci, które tworzymy, o sugestie, pomysły na odcinki i oczekiwania. W tym miejscu zapraszam Cię:

Wygląda na to, że dość dobrze wsłuchujemy i wczytujemy się w Wasze potrzeby, bo nasze pomysły pokryły się z oczekiwaniami Odbiorców. Zatem jesteśmy na dobrej drodze – taką mam nadzieję!

Jak nauczyć swoje dziecko angielskiego?

Pierwsze odcinki „Jak nauczyć swoje dziecko angielskiego?”

Początki bywają trudne, żeby ułatwić je sobie, jako twórcy vloga oraz Tobie, jako Odbiorcy tych treści postanowiłam zacząć od czegoś prostego na początek.
A nie… zaczęliśmy od porządnego powitania i przedstawienia siebie. Poczuliśmy, że muszę Ci powiedzieć jakim prawem czasem się wymądrzam 🙂 Piszę to z pewnym przekąsem, bo staram się nie wymądrzać, a służyć praktyczną i zrozumiałą radą i pomocą oraz dzielić się doświadczeniem, zwłaszcza w tematach, na których się znam, w których jestem ekspertem. W tym celu powstał odcinek 0, czyli trochę o nowym kanale, trochę o mnie i o Bilikid, bo te dwie rzeczywistości są nierozłączne.


Zajrzyj do odcinka 0 –  zapowiadającego:

Pierwszy odcinek, jak już wcześniej opisałem to coś prostego, a zarazem efektownego, czyli 3 zabawy na dobry początek.  Proponuję Ci angielskie zabawy, które absolutnie każdy może wykonać! Nie wymagają one zaawansowanej znajomości angielskiego, ani wyszukanego sprzętu, ani nawet  przygotowania. Więcej nie będę pisać. Po prostu sprawdź.


Odcinek 1:

Jednocześnie zapraszam Cię serdecznie do subskrybowania.

Paulina Tarachowicz nagrywa vlog "Jak nauczyć swoje dziecko angielskiego?

Paulina

Zachęcam Cię do zapisania się do mojego newslettera (każdy subskrybent dostaje darmowego ebooka na temat bajek do nauki angielskiego) oraz do dołączenia do grupy Uczę swoje dziecko angielskiego. Zapraszam do polubienia fanpage Bilikid na Facebooku, obserwowania nas na Instagramie i subskrybowania naszego vloga na YouTube oraz uśmiechania się z nami na TikToku. Jeśli spodobał Ci się ten wpis i uważasz, że warto go przeczytać, będę bardzo wdzięczna jeżeli wyrazisz to w komentarzu, dasz like lub udostępnisz. 

Wszystkie treści na blogu i w social mediach są darmowe. To rezultat mojej ciężkiej pracy, wynikającej wielkiej pasji. Będzie mi bardzo miło, jeśli zechcesz odwiedzić mój sklep i zdecydujesz się na zakup oferowanych produktów. Dzięki temu zarówno blog, jak i ja możemy się rozwijać! 

Jeżeli treści, które publikuję i moje pomysły są dla Ciebie inspiracją do stworzenia czegoś innego i opublikowania w Twoim miejscu w sieci, nie zapomnij podać linka do mojej strony jako źródła Twojej inspiracji. Twórco internetowy – pamiętaj, że kopiowanie treści bez podania źródła jest niezgodne z prawem.

Udostępnij post