Mamo! „Love You Forever” – niesamowicie poruszająca historia!


Kochana! Ja tu ciągle rozprawiam w przeróżnych formach o angielskim dla dzieci! A dziś skupiam się na Tobie! Z okazji Dnia Matki przygotowałam dla Ciebie śpiewane i czytanie jednej z moich ukochanych książek, którą bardzo chętnie czytam i wyśpiewuję swoim dzieciom, całując ich przy tym po 100 razy! Bo to książka o miłości mamy do dziecka i dziecka do mamy! Idealna na okazję, jaką Dzień Matki jest!
Nie sposób pominąć tej okazji, zwłaszcza, że na Bilikid zaglądają przeważnie kobiety, mamy małych dzieci! 


Love You Forever 

Prezentuję Ci książkę „Love You Forever”. Autorem tekstu jest Robert Munsch, a ilustracji Sheila McGraw. Tekst mnie urzeka, ilustracje niekoniecznie do mnie przemawiają stylem, ale wspaniale oddają treść książki, są także bardzo zrozumiałe dla dzieci.

Ze szczerą dedykacją dla Ciebie, z ogromym podziękowaniem i ukłonem w Twoją stronę, zdobyłam się na odwagę, by nagrać jak czytam i ŚPIEWAM tę książkę!

Myślałam wówczas o mojej mamie, o moich macierzyńskich zmaganiach i o Tobie! Często dostaję wiadomości od Czytelniczek, że brak im wiary w siebie, że fajnie byłoby przekazać dziecku angielski, ale że ten angielski jest taki słaby, że obawiacie się, że więcej będzie z tego szkody niż pożytku! 

JA ZAWSZĘ BĘDĘ NAMAWIAŁA CIEBIE: NAUCZ SWOJE DZIECKO TYLE ILE POTRAFISZ, ILE CZUJESZ! 

Taka mądra, bo płynnie mówi po angielsku… 

Pewnie czasem myślisz, że łatwo mi tak radzić i podpowiadać co masz robić, bo ja przecież płynnie komunikuję się po angielsku. Dziś chciałam Ci przypomnieć, że nie jestem ani nativem, ani nawet filologiem! Owszem, mówię płynnie, co nie oznacza, że bezbłędnie i o wszystkim! Są tematy, których nie umiałabym opisać jednym prostym zdaniem. Do niedawna nie znałam odgłosów zwierząt czy pojazdów w wydaniu angielskim. Nauczyłam się tego ze swoimi dziećmi. 
Radość jaką dają mi angielskie zabawy z moimi dziećmi i obserwowanie efektów tych zabaw jest tysiąc razy mocniejsza niż jakieś błędy w wymowie, pisowni, czy gramatyce! Razem cieszymy się z tego, jak dzieci! 

Zachęcam Cię właśnie do tego! Ciesz się, że dziecko chce spędzać z Tobą czas i baw się z nim, przemycając mu kilka słówek po angielsku! 

Czytam i śpiewam dziś dla Ciebie!

Za chwilę zaprezentuję Ci książkę R. Munsch „Love You Forever”. Sam autor sugeruje trochę inną melodię niż ja. Żadna ze mnie śpiewaczka, moje występy ograniczają się raczej do domowej estrady i mam dwóch nieletnich, ale wiernych fanów! Dzielę się tym z Tobą!
Czas na obiecane nagranie! Nie jest ono pozbawione błędów, nie jest idealne! Jest za to takie jak ja! Z wiatrem we włosach, ze śpiewem na ustach, szczere i autentyczne! 
Podoba Ci się ta historia? Mnie urzekła od pierwszego czytania i zaraz jakoś niespodziewanie wpadła mi do głowo ta moja melodia refrenu z książki. Dzieciaki szybko ją podłapały. 

Kochana!

Życzę Ci dziś dużo miłości do samej siebie!
Jesteś wspaniała!
Pośpiewaj dziś do swojego dziecka
„I will love you forever,
I will like you for always.
As long as I am living,
My baby you will be!
i poczekaj chwilę, a zaraz usłyszysz
jak dziecinka śpiewa to dla Ciebie
– najukochańszej mamy na świecie! 


Poczekaj jeszcze chwileczkę…

Jeszcze jedna ważna informacja! Zaczęłaś już mówić do swojego dziecka po angielsku? A może kiedyś mówiłaś i przerwałaś. Wczoraj rozpoczęliśmy przedsprzedaż kursu online „JAK ZACZĄĆ uczyć swoje dziecko angielskiego”.  Może takiej dawki inspiracji i motywacji właśnie potrzebujesz teraz, żeby zacząć albo żeby wrócić do angielskiego? 
Zajrzyj na stronę kursu po więcej informacji – sklep.bilikid.pl
Przedsprzedaż w niższej cenie trwa tylko do 1.czerwca! Startujemy ze sklepem. Nadal większość treści na blogu będzie darmowa. Produkty płatne to rodzaj nagrody za naszą pracę i sposób na rozwój bloga i nasz osobisty, a te dwa są ściśle ze sobą związane! 

Jeżeli masz jeszcze chwilę, żeby posiedzieć na moim blogu, to podpowiem, że znajdziesz tu jeszcze kilka postów z tematyki relacji mamy z dzieckiem, np. o angielskich kołysankach. 

Dziękuję, że jesteś tu ze mną!

Zachęcam Cię do zapisania się do mojego newslettera (każdy subskrybent dostaje darmowego ebooka na temat bajek do nauki angielskiego) oraz do dołączenia do grupy Uczę swoje dziecko angielskiego. Zapraszam do polubienia fanpage Bilikid na Facebooku, obserwowania nas na Instagramie i subskrybowania naszego vloga na YouTube oraz uśmiechania się z nami na TikToku. Jeśli spodobał Ci się ten wpis i uważasz, że warto go przeczytać, będę bardzo wdzięczna jeżeli wyrazisz to w komentarzu, dasz like lub udostępnisz. 

 

Wszystkie treści na blogu i w social mediach są darmowe. To rezultat mojej ciężkiej pracy, wynikającej wielkiej pasji. Będzie mi bardzo miło, jeśli zechcesz odwiedzić mój sklep i zdecydujesz się na zakup oferowanych produktów. Dzięki temu zarówno blog, jak i ja możemy się rozwijać! 

 

Jeżeli treści, które publikuję i moje pomysły są dla Ciebie inspiracją do stworzenia czegoś innego i opublikowania w Twoim miejscu w sieci, nie zapomnij podać linka do mojej strony jako źródła Twojej inspiracji. Twórco internetowy – pamiętaj, że kopiowanie treści bez podania źródła jest niezgodne z prawem.

 

Pozdrawiam,

PaulinaUdostępnij post