fbpx
sklep1

Jak zacząć uczyć swoje dziecko angielskiego? Pierwszy taki kurs online w Polsce!

 

Dziś o moim pierwszym, nowatorskim produkcie, czyli o kursie online. Wielu z Was o niego pytało. Zebrałam się i stworzyłam kurs o programie odpowiadającemu Waszym potrzebom! 

Wszyscy mamy podobne rozterki

Chcesz zacząć mówić do dziecka po angielsku ale nie wiesz jak?
Wahasz się, że nie znasz języka dostatecznie dobrze, by przekazać go dziecku?
Ostatni raz kontakt z językiem angielskim miałaś na maturze? Warto go odświeżyć przy okazji włączyć w to Twoje dziecko?
A może świetnie znasz ten język, ale nie wiesz jakich metod używać, by przekazać go dziecku?
Być może już masz za sobą próby przekazywania dziecku języka angielskiego, ale kończą Ci się pomysły i dopadła Cię nudna codzienność?

Jeżeli tak, to dobrze, że tu jesteś! 
Tego typu pytania dostawałam wiele razy, na skrzynkę mailową, na messengera, w rozmowie. Pochodziły od różnych nadawców. Okazuje się, że tak jak jesteśmy różni, tak mamy wspólne rozterki. W odpowiedzi na nie zaplanowałam i stworzyłam kurs online.

Zapraszam na pierwszy w Polsce kurs online „Jak zacząć uczyć swoje dziecko angielskiego?”

Jak będzie wyglądał kurs?

Kurs realizowany będzie w formie 4 spotkań live (w terminach – 6, 10, 13, 17 czerwca*) w kameralnej, zamkniętej grupie, gdzie znajdziesz wsparcie i zrozumienie innych rodziców w podobnej sytuacji oraz moją opiekę. Przed pierwszym spotkaniem treści kursu będą zmodyfikowane odpowiednio do Waszych potrzeb, z którymi zapoznam się w indywidualnych wywiadach. Po każdym spotkaniu na żywo otrzymacie praktyczne zadania do wykonania oraz specjalny dziennik kursanta, który przyda Wam się do realizacji zadań oraz notowania istotnych informacji i wątpliwości oraz mniejszych i większych sukcesów, którymi będziecie chcieli się podzielić.  Wspólnie będziemy rozpracowywali Wasze, indywidualne przypadki. Postaram się odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania i zapewnić Wam wsparcie. Poprowadzę Was przez początki i pomogę wreszcie ruszyć z angielskim! Pytacie: Kiedy jest najepszy moment, by zacząć angielski? Odpowiadam Wam: najlepszy moment jest teraz!

*daty są orientacyjne (poza startem:) i mogą ulec zmianie. Zależy mi, żeby każdemu pasowały te terminy, dlatego dokładnie dni (oraz godziny) ustalimy już w kameralnej grupie :).

PROGRAM KURSU:

1. Tworzenie środowiska “English friendly”

Dowiecie się jak stworzyć otoczenie wspierające nabywanie języka angielskiego, bez wielkich nakładów finansowych. Powiem Wam także, jak radzić sobie z krytyką najbliższych oraz sceptycyzmem drugiej połówki – tu zaproszę GOŚCIA SPECJALNEGO :).

2. Codzienne rytuały po angielsku

Dowiecie się jak w codziennych czynnościach wprowadzać język angielski. Co z naszych domowych zasobów może nas w tym wspierać.

3. Jak i z czego korzystać

Podpowiem czym się kierować przy wyborze książek, piosenek i bajek. Przejrzymy Wasze zasoby. Zabiorę Was na “speed dating”z ulubionymi książkami Waszych dzieci i razem stworzymy z nich aktywną zabawę.

4. Angielski poza domem

Pomogę Wam przełamać wstyd i podpowiem kilka sposobów na opuszczenie swojej strefy komfortu, by wyjść z językiem angielskim poza dom i w miejsca publiczne.

Kurs kosztuje 79 zł 
Tylko przy tej pierwszej edycji obowiązuje tak atrakcyjna cena!

W cenie kursu:

  • dostosowanie kursu do grupy,
  • 4 transmisje live,
  • dostęp do zamkniętej, kameralnej grupy,
  • moja opieka w grupie przez cały czas trwania kursu,
  • aktywne zadania po każdej transmisji,
  • dziennik kursanta,
  • niespodzianka na zakończenie kursu,
  • konkurs dla osób biorących udział w kursie.

Pierwszy taki kurs online w Polsce!

Liczba miejsc ograniczona (20)!

Pierwsza edycja rozpoczyna się już 6 czerwca

Więcej informacji i zapisy na stronie:

sklep.bilikid.pl

Pozdrawiam,
Paulina

Zapraszam także do polubienia fanpage Bilikid na Facebooku, obserwowania nas na Instagramie i YouTube.

Jeśli spodobał Ci się ten wpis i uważasz, że warto go przeczytać, będę bardzo wdzięczna jeśli wyrazisz to w komentarzu, dasz like lub nawet udostępnisz 
Jeżeli treści, które publikuję i moje pomysły są dla Ciebie inspiracją do stworzenia czegoś innego i opublikowania w Twoim miejscu w sieci, nie zapomnij podać linka do mojej strony jako źródła Twojej inspiracji.

 

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email
Share on print