fbpx
spotkania w miastach wp

Spotkania w miastach #playdates

Dziś o nowej inicjatywie, która zrodziła się wśród osób należących do mojej kochanej facebookowej grupy Uczę swoje dziecko angielskiego.
Jeśli jeszcze do niej nie należysz, to bardzo serdecznie zachęcam. To grupa skupiająca rodziców zainteresowanych wspieraniem swojego dziecka we wczesnej edukacji językowej oraz dwujęzyczności zamierzonej. Dzielimy się swoimi pomysłami, doradzamy sobie nawzajem i wspólnie rozwiązujemy mniejsze i większe problemy. Właśnie tam jedna z Mam zadała pytanie, czy w grupie znajdują się inni rodzice z jej miasta. Kilka mam odpowiedziało na to zapytanie i zaczęły umawiać się na spotkanie na żywo. Zainspirowało mnie to do napisania posta, w którym zachęciłam grupowiczów do kontaktu z osobami z tego samego miasta. Odzew był ogromy! Ludzie zaczęli się organizować w innych, mniejszych i większych, miastach Polski.

Playdates

Wychodzimy z sieci! Organizujemy tzw. #playdates – czyli umówione spotkanie w celu wspólnej zabawy dzieci i rozmów rodziców. To jest właśnie element tworzenia anglojęzycznego środowiska dla dzieci. Tak przebiega nabywanie języka w naturalnym kontekście. Zachęcam Cię do takich aktywności. Od żywej osoby jesteśmy w stanie czerpać więcej energii i motywacji niż po przeczytaniu wszystkich mądrych wpisów na blogu 😛

Pomoc w organizacji playdates!

Z wielką radością i satysfakcją śledzę Wasze wpisy i komentarze, w których ustalacie konkrety spotkań w poszczególnych miastach. Cieszę się, że rozpaliłam iskierkę takiej inicjatywy i ona pięknie płonie w różnych środowiskach.
Dlatego właśnie służę pomocą tej inicjatywie i miejscem w moich mediach społecznościowych!

GRUPA – Uczę swoje dziecko angielskiego jest dla Was! Śmiało piszcie posty o spotkaniach w konkretnych miastach. Zachęcam Was do zapraszania do grupy znajomych, których tam jeszcze nie ma, a mogą być zainteresowani tego typu spotkaniami.

FANPAGE BLOGA – Chętnie udostępnię informacje o spotkaniach na fanpage’u Bilikid. To wcale nie w celu sprowadzenia tłumów na to spotkanie, ale dla informacji, że takie akcje się odbywają. Może dzięki takim działaniom odezwie się do Was ktoś, kto służy miejscem odpowiednim na playdates. Może znajdzie się także jakiś sponsor atrakcji w czasie takich spotkań? Kto wie? „The sky is the limit! „

WPIS NA BLOGU – Zdaje sobie sprawę, z tego, że nie wszyscy Czytelnicy korzystają z portali społecznościowych, dlatego mogę zaproponować także wklejenie informacji o spotkaniach w miastach w tym wpisie. oraz ogólnie na blogu. Potrzebuję wtedy namiar na osobę kontaktową organizującą takie spotkania (mail, telefon itp.). I lecimy!!!

Pamiętajcie o mnie!

Nieśmiało, ale jadnak zwracam się z ogromną prośbą do organizatorów i uczestników #playdates w miastach. Będzie mi bardzo miło, jeśli w czasie takiego spotkania dacie mi szansę sobaczenia Was na żywo! Z największą przyjemnością połączę się z Wami za pomocą Skype lub Messengera! Marzę o tym, żeby Was zobaczyć i pozdrowić. To bardzo ekscytujące widzieć osoby, które znam z aktywności w grupie, czy na innych mediach związanych z blogiem. Odbyłam kilka takich spotkań i naprawdę dostarczają one ogromną dawkę pozytywnych emocji!

To co? Kto, kiedy i gdzie organizuje #playdate???

Pozdrawiam serdecznie i życzę pięknych, radosnych i przyjemnych spotkań na żywo!

Pozdrawiam,
Paulina

Zapraszam także do polubienia fanpage Bilikid na Facebooku, obserwowania nas na Instagramie i YouTube.

Jeśli spodobał Ci się ten wpis i uważasz, że warto go przeczytać, będę bardzo wdzięczna jeśli wyrazisz to w komentarzu, dasz like lub nawet udostępnisz 
Jeżeli treści, które publikuję i moje pomysły są dla Ciebie inspiracją do stworzenia czegoś innego i opublikowania w Twoim miejscu w sieci, nie zapomnij podać linka do mojej strony jako źródła Twojej inspiracji.


Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email
Share on print