Bilikid jesiennie – o planach blogowych na jesień 2018

Bilikid jesiennie 🍂🍁🌰
Chyba jestem jakimś freakiem, bo ja bardzo się cieszę z nadejścia jesieni! Lubię te przedłużające się wieczory, bo dzieci wcześniej chodzą spać niż latem  Jako, że działam w trybie szkolnym, wrzesień oznacza dla mnie początek roku. Jestem bardzo zmotywowana do pracy. Letni czas zachęca do spędzania każdej wolnej chwili poza domem🌳, a jesień budzi we mnie duże pokłady kreatywności i mam dużo pomysłów na spędzanie czasu w domu🏠.

Zatem na Bilikid jesienią znajdziecie wpisy o:
 KSIĄŻKACH i podręcznikach. Tak! Dużo nowości książkowych u nas! Jedna seria jest w typowo jesiennych barwach, ktoś się domyśla jaka?
Także o moim wyjątkowym sposobie czytania dzieciom anglojęzycznej literatury. Ten sposób jeszcze mnie nie zawiódł i przyciąga uwagę, każdego, nawet najbardziej wybrednego dziecka.
O CZASIE EKRANOWYM – coś o szumnej sprawie ekspozycji dzieci na czas ekranowy, a także o ciekawej alternatywie dla ekranu, która przeniesie nas w czasy naszego dzieciństwa… Dotykałam już tego tematu w jednym z wpisów, jednak wraz ze zmianą rzeczywistości, która mnie otacza (czyli ilością pracy i wiekiem dzieci) zmieniam też trochę zdanie na ten temat.
O NOWYCH TECHNOLOGIACH w nauce angielskiego dzieci. O tym, czym możemy tę naukę urozmaicić i co sprawdzili inni rodzice (szczegóły już wkrótce)
O GRAMATYCE w rymach- lekkiej, łatwej i przyjemnej. Czyli o pewnej książce, bez której nie wyobrażam sobie pracy z dziećmi i tłumaczenia im jakiejkolwiek gramy!

Wracam też do relacji na żywo #live: na Facebooku (które póżniej spisuję na potrzeby bloga). Będziemy rozmawiać m. in o:
O SPECYFICZNYCH CECHACH DZIECI, które bardzo znacząco determinują sposób ich nauczania. Czyli o cechach typowych dla małych dzieci, które muszą być uwzględnione w czasie organizowania im nauki (zabawy) językowej.
O „NIESPEŁNIONYCH AMBICJACH RODZICÓW”, czyli krytyce wczesnego wprowadzania języka obcego i szumie wokół zajęć dodatkowych okiem psychologa dziecięcego #liveZgościem
O BILIKID „OD KUCHNI”, czyli o tym jak my ogarniamy życie, prace zawodowe, własną firmę, małe dzieci, bloga i jeszcze żyjemy i czasem nawet wychodzimy do teatru
 ZAŚPIEWAM! Tadam, tadam! Mimo, że mam ogromne problemy z wyczuciem rytmu, chyba odważę się dla Was zaśpiewać… zależy czy mnie w tym zamiarze będziecie wspierać.

To co? Zostajesz ze mną na blogu? Będzie mi miło jak poinformujesz mnie o tym w komentarzu!

Pozdrawiam,
Paulina

Zachęcam Cię do zapisania się do mojego newslettera (każdy subskrybent dostaje darmowego ebooka na temat bajek do nauki angielskiego) oraz do dołączenia do grupy Uczę swoje dziecko angielskiego. Zapraszam do polubienia fanpage Bilikid na Facebooku, obserwowania nas na Instagramie i subskrybowania naszego vloga na YouTube oraz uśmiechania się z nami na TikToku. Jeśli spodobał Ci się ten wpis i uważasz, że warto go przeczytać, będę bardzo wdzięczna jeżeli wyrazisz to w komentarzu, dasz like lub udostępnisz. 

Wszystkie treści na blogu i w social mediach są darmowe. To rezultat mojej ciężkiej pracy, wynikającej wielkiej pasji. Będzie mi bardzo miło, jeśli zechcesz odwiedzić mój sklep i zdecydujesz się na zakup oferowanych produktów. Dzięki temu zarówno blog, jak i ja możemy się rozwijać! 

Jeżeli treści, które publikuję i moje pomysły są dla Ciebie inspiracją do stworzenia czegoś innego i opublikowania w Twoim miejscu w sieci, nie zapomnij podać linka do mojej strony jako źródła Twojej inspiracji. Twórco internetowy – pamiętaj, że kopiowanie treści bez podania źródła jest niezgodne z prawem. 

Udostępnij post