Jak uczyć swoje dziecko angielskiego – Q&A – wrażenia z konferencji – LIVE w grupie na FB

Pierwszy LIVE Bilikid

Dzisiaj chcę Was zaprosić wieczorem na mój pierwszy w życiu LIVE. Będę mówić o swoich wrażeniach z konferencji Languages and Emotions, w której brałam udział w miniony piątek. Postaram się przybliżyć Wam nieco kwestię nauki dziecka angielskiego od wczesnego dzieciństwa, dam kilka wskazówek. Na końcu odpowiem na wszystkie Wasze pytania :).

Konkurs

Podczas LIVE’a będę miała dla Was niespodziankę – KONKURS związany z konferencją. Mam nadzieję, że nie muszę Was już zachęcać do wzięcia udziału w tym live’ie ;).

Szczegółowe informacje:

GDZIE? W grupie na Facebooku – „Uczę swoje dziecko angielskiego”. Link do grupy: http://bit.ly/GrupaBilikid

KIEDY? Dzisiaj, w czwartek 19 kwietnia

O KTÓREJ? 21:30 – pora późna, ale dzieci już będą spały, więc jest szansa na spokojną rozmowę 🙂

To co? DO ZOBACZENIA!

Pozdrawiam,
Paulina

Zachęcam Cię do zapisania się do mojego newslettera (każdy subskrybent dostaje darmowego ebooka na temat bajek do nauki angielskiego) oraz do dołączenia do grupy Uczę swoje dziecko angielskiego. Zapraszam do polubienia fanpage Bilikid na Facebooku, obserwowania nas na Instagramie i subskrybowania naszego vloga na YouTube oraz uśmiechania się z nami na TikToku. Jeśli spodobał Ci się ten wpis i uważasz, że warto go przeczytać, będę bardzo wdzięczna jeżeli wyrazisz to w komentarzu, dasz like lub udostępnisz. 

Wszystkie treści na blogu i w social mediach są darmowe. To rezultat mojej ciężkiej pracy, wynikającej wielkiej pasji. Będzie mi bardzo miło, jeśli zechcesz odwiedzić mój sklep i zdecydujesz się na zakup oferowanych produktów. Dzięki temu zarówno blog, jak i ja możemy się rozwijać! 

Jeżeli treści, które publikuję i moje pomysły są dla Ciebie inspiracją do stworzenia czegoś innego i opublikowania w Twoim miejscu w sieci, nie zapomnij podać linka do mojej strony jako źródła Twojej inspiracji. Twórco internetowy – pamiętaj, że kopiowanie treści bez podania źródła jest niezgodne z prawem. 

Udostępnij post