Bilikid na Warszawskich Dniach Rodzinnych

Warszawskie Dni Rodzinne

Nareszcie będzie okazja spotkać się w realu! W trzeci weekend marca odbędą się Warszawskie Dni Rodzinne! Event ten obserwowałam już od dawna i w tym roku będę na nim obecna, z czego się bardzo cieszę.

Będę wreszcie miała okazję spotkać się z Wami i  porozmawiać na żywo!

Co to za impreza i dla kogo?

To setki bezpłatnych wydarzeń dla rodzin w całej Warszawie! Dni otwarte różnych rodzinnych placówek w stolicy!
W terminie 16-18 marca ZwalczNude.pl przy współpracy z Miastem Stołecznym Warszawa, zorganizuje już XI edycję tego rodzinnego wydarzenia!

Warszawskie Dni Rodzinne obecne w kalendarium stołecznych eventów familijnych od 2013 roku, to jedna z najciekawszych propozycji dla warszawiaków. W weekend od 16 do 18 marca będziecie mieli okazję odwiedzić miejsca przyjazne rodzinom i wypróbować ich ofertę zupełnie za darmo!

Więcej atrakcji nigdzie nie znajdziecie!

W czasie Warszawskich Dni Rodzinnych zaplanowane jest tyle atrakcji, że nie sposób je wszystkie wymienić.
Łatwiej byłoby chyba napisać czego tam nie będzie!

Jedno jest pewne! Nikt nie będzie się nudził. Dzieci będą mogły wziąć udział m.in. w zajęciach językowych oraz wyjątkowych animacjach anglojęzycznych, w zajęciach matematycznych czy sportowych (koszykówka, tenis).
Będą także eksperymenty dla najmłodszych, warsztaty z kodowania, mnóstwo zabawy.
Rodzice będą mieli możliwość bezpłatnych konsultacji z różnymi specjalistami, np.: nauczycielami, fizjoterapeutami, podologami, logopedami.

Przez cały weekend dostępne będą również zajęcia artystyczne, warsztaty dla dzieci i dla rodziców, zajęcia organizowane w domach kultury, bezpłatne zwiedzanie muzeów, spektakle teatralne, a nawet odwiedziny Lustrzanego Labiryntu.

Dopełnieniem weekendu będzie Warszawski Piknik Rodzinny Pramerica,
który odbędzie się w niedzielę 18 marca 2018 r. w CRS Bielany.
Tam właśnie będziemy mogli się spotkać!

W czasie pikniku, gdy rodzice będą mogli zdobywać wiedzę i poszerzać horyzonty pod okiem wykwalifikowanych fizjoterapeutów i nauczycieli lub oddać się zabiegom kosmetycznym, na najmłodszych czeka mnóstwo wspaniałej rozrywki. Zabawa z wielkimi maskotkami, animacje cyrkowe, magiczne eksperymenty naukowe, jazda na trójkołowym rowerze, gra w palanta, szaleństwo w basenie z magicznym piaskiem, na ściance wspinaczkowej,  na drabince Lil’ Monkey, warsztaty recyklingowe czy wejście do wozu ratowniczo – gaśniczego.
Właśnie w niedzielę, podczas pikniku rodzinnego, będzie okazja odwiedzić mnie na moim stoisku! Rozglądajcie się za moim logo! Będziemy mogli sobie porozmawiać na żywo, zobaczycie nasze sprawdzone pomoce do domowej nauki angielskiego, możemy razem poczytać nasze ulubione książeczki, a może i nasze dzieciaki się poznają :). Zapraszam! Odwiedźcie mnie koniecznie, będę czekać!


Nie może Was tam zabraknąć!

UWAGA!
Zajęcia organizowane w ramach Warszawskich Dni Rodzinnych są bezpłatne
po uprzednim zapisaniu się poprzez stronę internetową.
Zapisy obowiązują również na Piknik,
na który liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji oraz zapisy na: www.warszawskiednirodzinne.pl
oraz na Facebook’u Warszawskich Dni Rodzinnych

Partnerami WDR są Miasto Stołeczne Warszawa oraz Urząd Dzielnicy Bielany oraz  Pramerica Życie TUiR SA. Wszystkie wydarzenia w ramach Warszawskich Dni Rodzinnych objęte są Patronatem Honorowym Rzecznika Praw Dziecka.

Z kim się widzę?
Dajcie koniecznie znać w komentarzu, kto wybiera się na tą imprezę.

Pozdrawiam,
Paulina

Zachęcam Cię do zapisania się do mojego newslettera (każdy subskrybent dostaje darmowego ebooka na temat bajek do nauki angielskiego) oraz do dołączenia do grupy Uczę swoje dziecko angielskiego. Zapraszam do polubienia fanpage Bilikid na Facebooku, obserwowania nas na Instagramie i subskrybowania naszego vloga na YouTube oraz uśmiechania się z nami na TikToku. Jeśli spodobał Ci się ten wpis i uważasz, że warto go przeczytać, będę bardzo wdzięczna jeżeli wyrazisz to w komentarzu, dasz like lub udostępnisz. 

Wszystkie treści na blogu i w social mediach są darmowe. To rezultat mojej ciężkiej pracy, wynikającej wielkiej pasji. Będzie mi bardzo miło, jeśli zechcesz odwiedzić mój sklep i zdecydujesz się na zakup oferowanych produktów. Dzięki temu zarówno blog, jak i ja możemy się rozwijać! 

Jeżeli treści, które publikuję i moje pomysły są dla Ciebie inspiracją do stworzenia czegoś innego i opublikowania w Twoim miejscu w sieci, nie zapomnij podać linka do mojej strony jako źródła Twojej inspiracji. Twórco internetowy – pamiętaj, że kopiowanie treści bez podania źródła jest niezgodne z prawem. 

 

Udostępnij post