Książkowy Kalendarz Adwentowy z najtańszej księgarni w sieci #pomysłnaprezent

Chomikuję fajne książki zakupione w okazyjnej cenie

Bardzo często robię zakupy w Simplybooks. To unikatowe miejsce w sieci, zaraz jak tylko odkryłam tę księgarnię, napisałam Wam o tym na swoim blogu. To niesamowite, że książki anglojęzyczne można u nich kupić już od 3 zł! Simplybooks to księgarnia z nowymi oraz używanymi książkami w języku angielskim dla dzieci i młodzieży. Więcej o nich przeczytacie tu. Wiem, ze niektórzy zniechęcają się na samo brzmienie słowa używane i kojarzą je z określeniem zniszczone. Otóż tym razem to mylne skojarzenie. Na stornie księgarni, przy każdej książce macie ocenę jej stanu i sprawdziłam to już nie raz, że te które ocenione są jako egzemplarze bez śladów użytkowania, naprawdę takie są. Zatem w Simplybooks można zakupić książki, które śmiało można przeznaczyć na prezenty. Ja już nie raz tak zrobiłam. Powiem więcej, mam takich kilka książek, które nie są dedykowane konkretnemu dziecku, a kupiłam po prostu, żebym nieć na prezent, gdy ktoś nas zaskoczy i trzeba natychmiast wyczarować jakiś podarunek. Już nie raz te moje zapasy pomogły mi wybrnąć z takiej sytuacji.

Nasze ostatnie zakupy

Nasze najnowsze zamówienie inspirowane było bajkami, które oglądają dzieciaki i które uwielbiają. Jak już wspominałam na fan page bloga, mój 2,5 letni synek przeżywa fascynacje bajką Peppa Pig , do tego stopnia, że woła do mnie „Mummy Pig”, do swojego taty „Daddy Pig”, a do młodszego brata „George”, choć bardziej zgodne z prawdą było by Michael.  Ostatnio dziadkowie zostali także włączeni do Pig Family.Na topie są też wszelkie środki transportu, w tym pojazdy budowlane i maszyny rolnicze. Z tymi zainteresowaniami związane jest oglądanie bajek: Fireman Sam oraz Tom and Friends.  Stąd w naszym ostatnim zamówieniu znalazły się:

Play with Peppa. A Puppet Play Book
wyd. Ladybird Books
Książka z pluszową pacynką PeppąPeppa’s Super Noisy Sound Book
wyd. Ladybird Books
Książka z 18 dźwiękami z animowanej bajki Peppa Pig
Fireman Sam. Start the Siren! Sound Book
wyd.Egmont
Książka z efektem dźwiękowym syreny strażackiejTom and Friends. Spills &Thrills
Książka z tablicą ze znikopisem
Noisy Diggers
wyd. Igloobooks
Książka z efektami dźwiękowymiDigger Pop-Ups
wyd. Igloobooks
Książka 3 D

 

Książkowy Kalendarz Adwentowy

Rewelacyjny pomysł Księgarni Simplybooks! Dla mnie to świetne połączenie zabawy, edukacji, wplatania angielskiego w codzienność i podkreślenie wyjątkowości czasu oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia.

Książkowy Kalendarz Adwentowy to zestaw 24 książek dla Twojego dziecka, w którym znajdą się obowiązkowo 2 pozycje świąteczne, oraz różnego rodzaju czytanki i opowiadania, activity books, a także książki z puzzlami lub 3D, oraz pozycje sugerowane przez rodzica. Komplet książek jest dobrany do płci dziecka (chyba że na prośbę rodzica będą to książki mieszane). Dostępne są trzy grupy wiekowe 0-3, 3-5, 5+. Wystarczy przy zamówieniu napisać wiadomość z preferencjami. Ponadto można zamieścić dodatkowe informacje ogólne jakiego typu książeczkami interesuje się dziecko (tematykę, bohaterów, znane serie itp.) Książeczki są pojedynczo pakowane w świąteczny papier ozdobny. Każda posiada numer jako kolejne dni od 1-24 grudnia. Cena całego zestawu wraz z opakowaniem i przesyłką to159zł. Uwaga! Aby zapewnić dostarczenie zamówienia do dnia 1 grudnia, zamówienia będą przyjmowane tylko do 27 listopada.  Spieszcie się!

Źródło zdjęcia: Fanpage Simplybooks.

Taki Książkowy Kalendarz Adwentowy to moim zdaniem świetny pomysł dla rodzeństwa. Liczba książek jest podzielna, oferta księgarni dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań zarówno dziewczynek, jaki i chłopców, posiadają także książki o różnym stopniu trudności, także nawet spora różnica wieku między dziećmi nie powinna stanowić problemu. Pomysł  ten można wykorzystać także w grupie dzieci, np. w przedszkolu, czy szkole. Nie wahajcie się zasugerować nauczycielowi takiego rozwiązania. Placówki edukacyjne mają co orku określoną pulę pieniędzy którą muszą wydać na pomoce naukowe. To jest doskonały pomysł na zagospodarowanie tych funduszy.

Jak Wam się podoba ten pomysł? Zachęcam do kontaktu z przemiłą Beatą, która prowadzi Simplybooks i robi wszystko, by usatysfakcjonować swoich klientów. A może pomysł Beaty zainspirował kogoś z Was do stworzenia kalendarza adwentowego na własną rękę? Jeśli tak, koniecznie dajcie znać co wymyśliliście.

Pozdrawiam

Paulina

Jeśli spodobał Ci się ten wpis i uważasz, że warto go przeczytać, będę bardzo wdzięczna jeśli wyrazisz to w komentarzu, dasz like lub nawet udostępnisz 🙂

Zapraszam także do polubienia fan page Bilikid na Facebooku, obserwowania nas na Instagramie czy YouTube.

Prawa do zdjęcia tytułowego należą do congerdesign (fotografia dostępna w serwisie Pixabay, dostęp 02.11.2017 )

Udostępnij post