BiliWeek – tydzień powtórek

BiliWeek  – plan na każdy tydzień

Tydzień powtórek

Dziś krótko i na temat.

Po czterech tygodniach naszej wspólnej nauki angielskiego przez zabawę, proponuję małą przerwę. To czas na powtórzenie tego słownictwa, wokół którego skupialiśmy się dotychczas. Były to słowa i zwroty dotyczące liczb, kolorów, kształtów i części ciała. To także dobry moment na dołączenie do naszego planu. Jeśli jeszcze się zastanawiacie, lub dopiero zaczęliście czytać o planie BiliWeek, to jest to odpowiedni czas na start (zacznij BiliWeek od tego wpisu).
Jest to czas dla Was na chwilę oddechu, małą przerwę albo realizację zadań, których nie zdążyliście zrobić w czasie minionych BiliWeeks.

Pewnie macie już w głowie jakiś pomysł na spożytkowanie tego czasu w sposób, który najbardziej Wam odpowiada. Ja myślę, że te dni na powtórkę wykorzystam na słuchanie playlist, które zamieściłam na swoim kanale na You Tube oraz na zabawy, które najbardziej przypadły do gustu naszemu Synkowi. Myślę, że niejednokrotnie wykorzystam „kształtne okulary”. Planuję także nadrobić, to co miałam zaplanowane na miniony czas, czyli stworzyć własne karty, które wykorzystam w kolejnych tygodniach.

Jak już Wam zapowiadałam, po czterech tygodniach powrócimy do tematów, które już realizowaliśmy, ale nie w takich samych odsłonach. Zostaniemy przy „przerobionym” słownictwie i coś dodamy, coś połączymy. Sami zobaczycie. Nie oznacza to jednak, że plan jest zamknięty. Bardzo chętnie przyjmę Wasze pomysły i sugestie na nasze kolejne BiliWeeks. Zależy mi na tym, żeby plan w pełni odpowiadał Waszym potrzebom. Dziękuję Wam także za podesłanie filmików i piosenek.

Pozdrawiam

Bilimama 🙂

Prawa do zdjęcia należą do kaboompicks.

 

Jeśli spodobał Ci się ten wpis i uważasz, że warto go przeczytać, będę bardzo wdzięczna jeśli wyrazisz to w komentarzu, dasz like lub nawet udostępnisz 🙂

Zapraszam także do polubienia fan page Bilikid na Facebooku, obserwowania nas na Instagramie czy YouTube.

Udostępnij post