To do list – czyli moje blogerskie plany

Kochani!

W miniony weekend głowa prawie dosłownie pękła mi od nadmiaru pomysłów na bloga. A tak całkiem poważnie, to miałam po prostu straszną migrenę 🙁 Mimo to, intensywnie myślałam i układałam w głowie to wszystko, o czym chcę Wam napisać. Wniosek jest taki, że jest tego dużo!  Moja kreatywność wzrasta z każdym Waszym pojedynczym polubieniem mojego fan page, z każdym komentarzem, wiadomością, interakcją ze mną i z każdą najdrobniejszą wzmianką o moim blogu i mnie, jako autorce.

Za to wszystko jestem bardzo wdzięczna. Dlatego postanowiłam zdradzić Wam moje blogerskie plany na najbliższe tygodnie. Przeczytacie między innymi o:

  • Dwujęzyczności z „naukowego” punktu widzenia i z mojego – subiektywnego punktu widzenia. Poznacie opinie ekspertów i doświadczonych rodziców dzieci dwujęzycznych.
  • W związku z rozpoczętym już okresem przedświątecznym przeczytacie o moich pomysłach na bożonarodzeniowe prezenty, w tym dużo DIY oraz … konkurs 🙂 z prezentem w roli głównej!
  • Rozpoczęciu przygody z dwujęzycznością już w brzuchu mamy, a więc pomysły na osłuchiwanie maluszka jeszcze przed narodzinami.
  • Pomysłach na wykorzystanie pozornie niepotrzebnych materiałów, które są w każdym domu, do nauki języka obcego.

To plany na najbliższe tygodnie. Między nimi pojawią się także wzmianki i relacje z wydarzeń, w których wezmę udział: konferencji, spotkań z blogerami, ciekawych eventów i szkoleń oraz wykładów.

Pozdrawiam Was serdecznie i jeszcze raz dziękuję!

Świadomość, że ktoś czyta to, co mam do przekazania jest bezcenna!

PT

Udostępnij post