fbpx

To do list – czyli moje blogerskie plany

Kochani!

W miniony weekend głowa prawie dosłownie pękła mi od nadmiaru pomysłów na bloga. A tak całkiem poważnie, to miałam po prostu straszną migrenę 🙁 Mimo to, intensywnie myślałam i układałam w głowie to wszystko, o czym chcę Wam napisać. Wniosek jest taki, że jest tego dużo!  Moja kreatywność wzrasta z każdym Waszym pojedynczym polubieniem mojego fan page, z każdym komentarzem, wiadomością, interakcją ze mną i z każdą najdrobniejszą wzmianką o moim blogu i mnie, jako autorce.

Za to wszystko jestem bardzo wdzięczna. Dlatego postanowiłam zdradzić Wam moje blogerskie plany na najbliższe tygodnie. Przeczytacie między innymi o:

  • Dwujęzyczności z “naukowego” punktu widzenia i z mojego – subiektywnego punktu widzenia. Poznacie opinie ekspertów i doświadczonych rodziców dzieci dwujęzycznych.
  • W związku z rozpoczętym już okresem przedświątecznym przeczytacie o moich pomysłach na bożonarodzeniowe prezenty, w tym dużo DIY oraz … konkurs 🙂 z prezentem w roli głównej!
  • Rozpoczęciu przygody z dwujęzycznością już w brzuchu mamy, a więc pomysły na osłuchiwanie maluszka jeszcze przed narodzinami.
  • Pomysłach na wykorzystanie pozornie niepotrzebnych materiałów, które są w każdym domu, do nauki języka obcego.

To plany na najbliższe tygodnie. Między nimi pojawią się także wzmianki i relacje z wydarzeń, w których wezmę udział: konferencji, spotkań z blogerami, ciekawych eventów i szkoleń oraz wykładów.

Pozdrawiam Was serdecznie i jeszcze raz dziękuję!

Świadomość, że ktoś czyta to, co mam do przekazania jest bezcenna!

PT

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email
Share on print