Dwujęzyczność w praktyce

Dziś mało pisania!

Załączam filmik na dowód tego, że ledwie poznany wujek zza oceanu jest doskonałym towarzyszem do zabawy.
Bariery językowej, ani pokoleniowej nie było! Była za to świetna zabawa 🙂

Jakby ktoś nie dosłyszał, z ust mojego synka padło słowo „ok” 🙂 Dodam jeszcze, że na tym filmiku moje dziecko nie ma jeszcze 1,5 roku i niewiele mówi. Tym bardziej jestem z Niego dumna!

Dumna mama pozdrawia 🙂

Zachęcam Cię do zapisania się do mojego newslettera (każdy subskrybent dostaje darmowego ebooka na temat bajek do nauki angielskiego) oraz do dołączenia do grupy Uczę swoje dziecko angielskiego. Zapraszam do polubienia fanpage Bilikid na Facebooku, obserwowania nas na Instagramie i subskrybowania naszego vloga na YouTube oraz uśmiechania się z nami na TikToku. Jeśli spodobał Ci się ten wpis i uważasz, że warto go przeczytać, będę bardzo wdzięczna jeżeli wyrazisz to w komentarzu, dasz like lub udostępnisz. 

Wszystkie treści na blogu i w social mediach są darmowe. To rezultat mojej ciężkiej pracy, wynikającej wielkiej pasji. Będzie mi bardzo miło, jeśli zechcesz odwiedzić mój sklep i zdecydujesz się na zakup oferowanych produktów. Dzięki temu zarówno blog, jak i ja możemy się rozwijać! 

Jeżeli treści, które publikuję i moje pomysły są dla Ciebie inspiracją do stworzenia czegoś innego i opublikowania w Twoim miejscu w sieci, nie zapomnij podać linka do mojej strony jako źródła Twojej inspiracji. Twórco internetowy – pamiętaj, że kopiowanie treści bez podania źródła jest niezgodny z prawem. 

Udostępnij post